Menu główne

automtaychl 600Strona firmy z branży automatyki przemysłowej - klimatyzacji i chłodnictwa; automatykachlodnicza.pl. Serwis zbudowany na CMS Joomla 2.5. Prosta i przejrzysta strona zarówno dla odwiedzających jak i wyszukiwarek.

Strona zawiera kilka podstron opisujących zakres działalności firmy, ofertę usługową, listę realizacji. Zawiera także podstawowy zestaw funkcjonalności, takich jak formularz kontaktowy, mapę serwisu i fotogalerie zdjęć.

Projekt graficzny

Szablon wykonany został w oparciu o ogólne wytyczne klienta: charakter serwisu, kolorystyka, własny materiał zdjęciowy oraz gotowy projekt logotypu.

Wszystkie moduły wykorzystane w projekcie otrzymały korekty ostylowania dostosowane do kolorystyki szablonu bazowego, tak by całość była spójna od strony graficznej.

Ze względów na ograniczony budżet projektu całość wykonano na bazie gotowych elementów, tak by zredukować ich modyfikację do minimum.

Prace obejmowały również dodanie i odpowiednie sformatowanie treści przygotowanej przez klienta i uruchomienie serwisu na serwerze.

 adres strony: automatykachlodnicza.pl

Kontakt

CYKLOID PRO   Cezary Śliwakowski

email   kontakt@cykloid.com
tel.        507 55 12 44